Про нас

Вітаємо тебе в Art-Fam! Це простір для тих, хто лише починає вивчати мистецтво сучасного танцю. Для тих, хто впевнено відпрацьовує майстерність та прагне більшого. Для тих, хто в танцях бачить спорт та азарт. Для тих, хто хоче реалізувати себе у танцях професійно і пов'язати з цим своє життя

Ми – це танцювальна сім'я

Ми сучасне танцювальне ком'юніті, яке вже 10 років успішно навчає класно рухатися усіх охочих .В нас не існує вікових обмежень. Ми віримо - що танець - це стан душі. Не важливо, тобі 5, 25 чи 65, ми раді вітати всіх і кожного на тренуваннях. За 10 років ми змогли відійти від стереотипів та стати тим плейсом, де вільно і кайфово.

Команда – це головне

Неможливо стати кращими без команди, якій довіряєш. Саме тому ми не просто студія танців, а ми Family. Наші тренери - це не лише професіонали, це творчі, прогресивні, молоді хореографи, які для своїх студійних - найкращі друзі. Це команда з 30-ти людей, якими ми пишаємось.

art fam це...

ДВІ ЛОКАЦІЇ, ШІСТЬ ЗАЛІВ

Ми концептуально підійшли до дизайну танцювальних залів, адже більшість часу наші студійні проводять саме там. В нас немає залів, які були б схожі один на одного. Кожен зал - має свою історію та характер. Проте всі наші зали мають дещо спільне - комфорт, затишок, стиль та душевність.

d