правила студії

Тут ти зможеш прочитати правила нашої студії

тренування

1.1.Тренування проводяться згідно з розкладом. Участь у тренуваннях згідно встановленого розкладу, локації та вікової групи не обмежується.

1.2. У разі визначених законодавством державних свят або інших форс-мажорних обставин, заняття можуть бути скасовані та не переносяться. У разі пропуску тренування (в тому числі через хворобу), а також якщо тренування не відбулося з інших, незалежних причин, тренування не переносяться, абонементна плата не повертається.

1.3. Групові тренування тривають 55 хвилин, індивідуальні - також 55 хвилин або за попередньою домовленістю.

АБОНЕМЕНТ

2.1. Всі абонементи студії мають безперервну дію, заморозці один раз на 7 календарних днів підлягають абонементи на 16, 24 та 48 тренувань. Абонементи є персональними та без права передачі третім особам.

2.2. Види абонементів:

2.1.1. Абонемент, який включає 8 (вісім) тренувань. Вартість послуг згідно вказаного абонементу становить 1750 грн. Термін дії - 30 днів з дати активації. Опція заморозки відсутня. Абонемент можна використовувати для тренувань в одній студії.

2.1.2. Абонемент на 16 (шістнадцять) тренувань. Вартість послуг згідно вказаного абонементу становить 2550 грн. Термін дії - 30 днів з дати активації. Абонемент має  опцію заморозки один раз на 7 календарних днів.Абонемент можна використовувати для тренувань в одній студії.

2.1.3. Абонемент на 24 (двадцять чотири) тренування. Вартість послуг згідно вказаного абонементу становить 3750 грн. Термін дії - 90 днів з дати активації. Абонемент має  опцію заморозки один раз на 7 календарних днів. Абонемент можна використовувати для тренувань в одній студії. Доступний 1 (один) гостьовий візит.

2.1.4. Абонемент на 48 (сорок вісім) тренувань. Вартість послуг згідно вказаного абонементу становить 5550 грн. Термін дії - 90 днів з дати активації. Абонемент має  опцію заморозки один раз на 7 календарних днів.Абонемент можна використовувати для тренувань в двох студіях.  Доступний 1 (один) гостьовий візит.

2.3. Повернення коштів за придбаний абонемент не передбачено.

2.4. Розмір абонементної оплати може бути переглянутий у наступних випадках:

- збільшення розміру орендної плати за користування приміщенням, яке використовується для проведення тренувань;

- збільшення вартості комунальних платежів, а також інших платежів, пов’язаних з користуванням приміщенням, яке використовується для проведення тренувань, які не включено у вартість орендної плати (охорона, прибирання тощо);

- введення нових податків та/або зборів, видання нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, які безпосередньо спричиняють збільшення витрат.

2.5. Студія має право змінювати типи і характеристики абонементів.

2.6. Приходити на заняття необхідно не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку заняття. У разі запізнення клієнта на заняття більш, ніж на 10 хвилин, адміністрація студії має право не допустити відвідувача до відвідування, при цьому заняття буде зараховано. Це в першу чергу  інтересах безпеки відвідувача, адже в перші 15 хвилин тренувань відбувається обов'язкова розминка, розігрів і підготовка до основного тренування.

2.7. Активувати придбаний абонемент потрібно не пізніше ніж за 30 днів з моменту купівлі, якщо інше не передбачене акційними пропозиціями.

2.8 При відміні чи перенесенні індивідуального тренування менш ніж за 24 години до тренування - оплачені кошти не повертаються.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

3.1. На тренування не допускаються особи у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння;

3.2. Тренування проводяться у закритому форматі без присутності сторонніх осіб;

3.3. Тренування можна відвідати лише з діючим абонементом або попередньо сплаченим тренуванням індивідуального формату;

3.4. На тренування не допускаються особи з наявністю ознак простудних та інших інфекційних захворювань;

3.5. Студія має право односторонньому порядку призначати і змінювати тренера для проведення занять;

3.6. Студія має право односторонньому порядку змінювати графік та розклад занять, попередивши про це за дві доби;

3.7. Для тренування потрібно мати чисте змінне взуття. Для напрямків: High Heels, Latina Mix потрібно мати спеціальне професійне взуття, наколінники та накаблучники. Якщо такого взуття немає, можна тренуватись в шкарпетках або змінних кросівках. Без змінного взуття ми не можемо допустити вас до тренування (або ви займаєтесь в шкарпетках).

3.8. Дітям віку 3-8 років для тренувань з 1.09.2024 потрібно придбати клубну форму.

3.9. На тренування в зал зі собою можна брати лише воду. Всі решта напої чи їжу просимо споживати за межами танцювальної студії.

3.10. Речі в шафках залишаються лише на час тренування.

подарункові сертифікати

4.1. Термін дії подарункового сертифікату 90 днів з моменту придбання.

​4.2. Подарунковий сертифікат неможливо обміняти на грошові кошти. Подарункові сертифікати не підлягають поверненню.

​4.3. Подарунковий сертифікат не можна передавати (дарувати) третім особам​.

4.4. Фактом активації сертифікату є відвідування першого заняття за сертифікатом.

4.5. При відміні заняття менше, ніж за 24 години, заняття за сертифікатом згорає.

​4.6. Подарункові сертифікати діють протягом терміну дії подарункових сертифікатів, зазначеного адміністратором. Після закінчення терміну дії подарункового сертифікату подарунковий сертифікат втрачає свою дійсність, а його утримувач – втрачає право на активацію сертифікату та набуття права вимоги. Номінал подарункового сертифікату його утримувачу та/або покупцю не відшкодовується (не повертається).